Czasy okrążeń

14-17 Grudzień, 10:01 – 18:00

DAY 1 - PART 1, Session 1

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Kristaps G. 01:46.094 13 13 01:46.094
2 Aleksandr B. 01:46.301 15 15 01:46.301
3 Lukas M. 01:48.390 15 16 01:49.825
4 Kevin D. 01:49.776 10 13 01:50.869
5 Oliver K. 01:50.108 15 18 01:52.278
6 Nys L. 01:51.139 8 13 02:04.176
7 Gabriel K. 01:51.262 12 12 01:51.262
8 Tomas R. 01:51.960 9 9 01:51.960
9 Tymon B. 01:52.547 7 10 01:53.755
10 Sergey P. 01:52.630 9 10 01:53.702
11 Žilvinas B. 01:52.708 10 11 04:32.591
12 Lukas H. 01:53.818 12 12 01:53.818
13 Martin S. 01:54.304 5 5 01:54.304
14 Aleksandras K. 01:54.403 10 12 01:55.152
15 Mikas R. 01:54.422 4 4 01:54.422
16 Sigitas G. 01:55.330 8 9 01:55.838
17 Waldemar W. 01:55.629 17 17 01:55.629
18 Nejc S. 01:57.554 11 11 01:57.554
19 Robert K. 01:58.171 15 15 01:58.171
20 Miller V. 01:59.120 7 7 01:59.120
21 Hubert S. 01:59.516 15 15 01:59.516
22 Sergejs S. 02:01.054 9 10 02:01.799
23 Oliver S. 02:01.691 11 11 02:01.691
24 Tomasz T. 02:02.899 3 6 02:03.052
25 Klymentii T. 02:03.852 10 10 02:03.852
26 Andre K. 02:04.097 8 8 02:04.097
27 Jürgen M. 02:05.169 6 6 02:05.169
28 Grieger T. 02:07.125 14 15 02:09.398
29 Marvin K. 02:07.453 9 10 02:07.665
30 Kamil R. 02:25.181 9 10 02:35.424
31 Jeanette R. 02:46.730 4 5 02:49.124
32 Eric H. 07:23.761 1 1 07:23.761
33 Sergey M. 49:45.372 1 1 49:45.372

DAY 1 - PART 2, Afternoon session

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Kristaps G. 01:45.016 4 13 01:45.778
2 Eric H. 01:46.560 10 15 01:47.148
3 Lukas M. 01:48.072 6 9 01:49.164
4 Sergey P. 01:48.370 10 19 01:50.056
5 Mantas U. 01:48.440 6 10 01:50.367
6 Mikas R. 01:49.206 18 22 01:49.959
7 Nys L. 01:49.265 12 15 01:51.774
8 Lukas H. 01:50.526 14 17 01:54.467
9 Gabriel K. 01:50.989 7 8 01:51.335
10 Žilvinas B. 01:51.044 7 15 01:53.744
11 Kevin D. 01:51.238 5 21 01:51.759
12 Tomas R. 01:51.286 6 14 04:18.330
13 Tymon B. 01:51.344 7 12 01:51.821
14 Oliver K. 01:51.385 1 8 02:03.177
15 Aleksandr B. 01:51.421 7 14 01:52.457
16 Waldemar W. 01:53.158 4 11 01:54.728
17 Sigitas G. 01:53.733 15 16 04:14.979
18 Aleksandras K. 01:54.670 1 10 01:57.329
19 Nejc S. 01:55.921 9 9 01:55.921
20 Martin S. 01:55.998 1 3 01:56.333
21 Oliver S. 01:56.254 9 10 01:57.433
22 Robert K. 01:56.404 4 4 01:56.404
23 Hubert S. 01:57.017 20 20 01:57.017
24 Sergejs S. 01:57.295 7 16 01:57.734
25 Miller V. 01:57.405 9 22 02:03.069
26 Helge T. 01:58.336 13 21 02:02.797
27 Sylwester B. 01:59.373 3 3 01:59.373
28 Marvin K. 01:59.990 18 29 05:49.221
29 Klymentii T. 02:00.126 12 32 02:05.508
30 Jürgen M. 02:00.628 11 17 02:04.138
31 Andre K. 02:03.679 2 10 04:33.747
32 Grieger T. 02:07.024 4 5 02:07.215
33 Cezary K. 02:09.678 5 5 02:09.678
34 Kamil R. 02:18.298 7 12 02:21.084
35 Sergey M. 02:20.787 11 11 02:20.787
36 Jeanette R. 02:32.453 11 12 02:34.561

DAY 2 - RACES, Race 1 - Superbikes

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Kristaps G. 01:45.425 2 7 01:45.910
2 Aleksandr B. 01:45.552 6 7 01:46.210
3 Oliver K. 01:47.064 3 7 01:48.766
4 Nys L. 01:49.412 2 2 01:49.412
5 Kevin D. 01:51.359 6 7 01:51.843
6 Tymon B. 01:53.145 4 7 01:54.692
7 Sergejs S. 01:55.941 2 4 01:59.027
8 Klymentii T. 01:56.227 2 7 01:57.300
9 Helge T. 01:56.261 2 7 01:57.349

DAY 2 - RACES, Race 2 - Supersport

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Eric H. 01:46.697 2 7 01:48.790
2 Sylwester B. 01:47.090 5 7 01:47.439
3 Mikas R. 01:47.522 4 4 01:47.522
4 Žilvinas B. 01:51.084 3 7 01:53.623
5 Marvin K. 01:57.909 2 5 01:59.158

DAY 2, Afternoon Session

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Piotr G. 01:41.558 14 14 01:41.558
2 Eric H. 01:44.242 4 4 01:44.242
3 Kristaps G. 01:44.892 4 10 01:45.747
4 Mikas R. 01:46.583 8 8 01:46.583
5 Oliver K. 01:47.293 2 2 01:47.293
6 Lukas M. 01:47.387 2 3 01:49.047
7 Aleksandr B. 01:47.505 7 8 01:48.860
8 Sylwester B. 01:48.187 4 7 01:49.304
9 Gabriel K. 01:49.621 8 8 01:49.621
10 Sergey P. 01:49.788 2 3 01:50.192
11 Tomas R. 01:49.811 2 5 01:55.584
12 Lukas H. 01:50.322 8 8 01:50.322
13 Nys L. 01:51.088 8 8 01:51.088
14 Tomasz T. 01:51.897 6 6 01:51.897
15 Žilvinas B. 01:51.919 2 2 01:51.919
16 Tymon B. 01:52.666 3 3 01:52.666
17 Hubert S. 01:52.813 11 17 01:54.298
18 Sigitas G. 01:53.351 2 4 01:55.697
19 Marvin K. 01:53.790 2 8 01:55.256
20 Aleksandras K. 01:54.125 2 5 01:55.903
21 Sergejs S. 01:54.801 5 5 01:54.801
22 Kevin D. 01:55.790 1 1 01:55.790
23 Filip K. 01:57.789 3 7 01:58.101
24 Helge T. 01:58.240 3 14 02:00.505
25 Miller V. 01:58.713 1 3 02:06.994
26 Klymentii T. 01:58.877 13 14 02:03.245
27 Andre K. 01:59.680 6 12 02:02.121
28 Oliver S. 02:01.252 2 2 02:01.252
29 Mykhailo P. 02:03.162 1 2 02:05.485
30 Cezary K. 02:06.313 5 5 02:06.313
31 Kamil R. 02:19.418 2 5 02:21.263
32 Jeanette R. 02:22.329 5 11 02:31.700
33 Sergey M. 02:26.458 1 1 02:26.458

DAY 2, Morning Session

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Eric H. 01:45.655 5 10 01:47.114
2 Kristaps G. 01:45.785 3 3 01:45.785
3 Aleksandr B. 01:46.998 15 15 01:46.998
4 Sergey P. 01:48.493 8 16 01:49.237
5 Lukas M. 01:48.620 5 10 01:50.408
6 Sylwester B. 01:49.264 17 17 01:49.264
7 Mikas R. 01:49.330 12 13 01:49.860
8 Tomas R. 01:49.359 8 8 01:49.359
9 Mykhailo P. 01:49.532 6 8 01:49.814
10 Oliver K. 01:49.665 6 19 01:50.282
11 Kevin D. 01:50.065 11 17 01:55.949
12 Nys L. 01:50.652 11 15 02:10.470
13 Gabriel K. 01:50.770 7 13 01:51.539
14 Lukas H. 01:50.940 3 9 01:56.054
15 Žilvinas B. 01:51.881 5 6 01:52.450
16 Hubert S. 01:53.121 14 15 02:00.951
17 Tymon B. 01:53.774 4 10 01:54.492
18 Sigitas G. 01:54.646 5 5 01:54.646
19 Nejc S. 01:56.472 8 13 02:00.041
20 Tomasz T. 01:56.719 1 1 01:56.719
21 Aleksandras K. 01:57.020 9 9 01:57.020
22 Sergejs S. 01:57.249 3 3 01:57.249
23 Martin S. 01:57.313 9 9 01:57.313
24 Helge T. 01:58.075 20 20 01:58.075
25 Marvin K. 02:00.069 16 17 02:00.780
26 Klymentii T. 02:00.782 13 15 02:01.642
27 Andre K. 02:02.159 7 12 02:02.814
28 Miller V. 02:04.459 1 1 02:04.459
29 Cezary K. 02:07.538 5 5 02:07.538
30 Grieger T. 02:12.912 1 2 05:15.783
31 Kamil R. 02:18.076 10 10 02:18.076
32 Sergey M. 02:22.643 5 6 02:26.323
33 Jeanette R. 02:25.763 11 14 02:29.662

DAY 2, Open Track

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Sergey P. 01:49.430 5 5 01:49.430
2 Kevin D. 01:54.058 7 9 01:59.250
3 Oliver K. 01:55.394 3 4 02:00.039
4 Aleksandras K. 01:56.603 5 5 01:56.603
5 Klymentii T. 01:57.079 6 8 01:58.413
6 Oliver S. 01:57.766 7 7 01:57.766
7 Miller V. 02:00.183 2 4 02:12.182
8 Grieger T. 02:09.845 6 6 02:09.845

DAY 3, Afternoon Session

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Kristaps G. 01:45.475 2 8 01:46.814
2 Sergey P. 01:46.861 5 11 01:48.758
3 Lukas M. 01:47.555 2 5 01:51.380
4 Sylwester B. 01:47.926 12 12 01:47.926
5 Oliver K. 01:48.333 3 4 01:48.366
6 Mikas R. 01:49.041 14 15 01:50.042
7 Tomasz T. 01:49.254 5 5 01:49.254
8 Tomas R. 01:50.294 1 6 06:32.588
9 Kevin D. 01:50.720 7 7 01:50.720
10 Waldemar W. 01:50.838 3 6 01:52.210
11 Žilvinas B. 01:51.213 6 7 06:01.312
12 Tymon B. 01:51.710 4 6 01:52.228
13 Marvin K. 01:53.540 4 6 05:01.391
14 Nejc S. 01:53.585 4 7 05:38.809
15 Klymentii T. 01:53.858 4 11 01:59.052
16 Aleksandras K. 01:54.267 4 6 01:56.570
17 Sigitas G. 01:54.571 2 6 06:27.864
18 Hubert S. 01:55.872 2 5 01:56.360
19 Martin S. 01:57.509 7 7 01:57.509
20 Andre K. 01:57.869 17 17 01:57.869
21 Helge T. 01:58.203 3 12 01:59.439
22 Grieger T. 01:58.435 22 23 01:59.415
23 Kamil R. 02:12.672 5 5 02:12.672
24 Jeanette R. 02:22.123 11 12 02:23.590

DAY 3, Morning Session

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Kristaps G. 01:45.864 3 9 01:47.327
2 Piotr G. 01:46.670 5 11 01:47.289
3 Aleksandr B. 01:46.895 5 18 01:52.752
4 Oliver K. 01:47.535 5 8 01:49.130
5 Sergey P. 01:47.597 9 10 01:48.912
6 Sylwester B. 01:48.595 8 9 01:49.110
7 Lukas H. 01:49.308 12 15 01:50.483
8 Lukas M. 01:49.324 1 11 01:52.726
9 Mikas R. 01:49.590 11 12 01:50.181
10 Tomas R. 01:50.561 3 5 01:53.097
11 Kevin D. 01:50.636 10 15 01:52.154
12 Waldemar W. 01:50.798 6 6 01:50.798
13 Tymon B. 01:51.671 8 8 01:51.671
14 Žilvinas B. 01:51.685 3 12 01:51.876
15 Tomasz T. 01:51.859 8 8 01:51.859
16 Sigitas G. 01:52.951 9 10 01:54.680
17 Hubert S. 01:53.121 4 8 01:54.192
18 Gabriel K. 01:53.527 9 9 01:53.527
19 Aleksandras K. 01:53.759 19 19 01:53.759
20 Nejc S. 01:54.048 6 9 01:57.244
21 Marvin K. 01:54.148 10 14 01:56.472
22 Klymentii T. 01:54.788 16 16 01:54.788
23 Sergejs S. 01:56.094 2 2 01:56.094
24 Miller V. 01:56.490 5 5 01:56.490
25 Filip K. 01:58.264 4 6 51:44.746
26 Andre K. 01:59.537 12 12 01:59.537
27 Helge T. 01:59.773 10 14 02:39.842
28 Grieger T. 02:00.444 18 19 02:00.622
29 Kamil R. 02:12.429 10 10 02:12.429
30 Sergey M. 02:16.782 6 7 02:17.482
31 Jeanette R. 02:27.921 10 11 02:32.188

DAY 4 - RACES, Race 1

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Piotr G. 01:45.959 6 7 01:46.559
2 Oliver K. 01:47.406 4 7 01:47.723
3 Lukas M. 01:48.646 7 7 01:48.646
4 Sergey P. 01:48.706 7 7 01:48.706
5 Mikas R. 01:48.811 7 7 01:48.811
6 Nys L. 01:48.842 2 7 01:48.890
7 Dupont S. 01:50.278 4 7 01:50.432
8 Marvin K. 01:50.559 5 7 01:51.314
9 Žilvinas B. 01:51.406 4 5 01:52.529
10 Tymon B. 01:51.511 4 7 01:53.805
11 Martin S. 01:53.261 7 7 01:53.261
12 Nejc S. 01:53.377 4 7 01:54.702
13 Grieger T. 01:53.523 7 7 01:53.523

DAY 4, Afternoon

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Kristaps G. 01:46.175 4 4 01:46.175
2 Sylwester B. 01:47.664 2 9 01:47.935
3 Eric H. 01:47.878 1 1 01:47.878
4 Sergey P. 01:48.428 4 5 05:13.580
5 Waldemar W. 01:49.124 4 4 01:49.124
6 Mikas R. 01:49.152 5 5 01:49.152
7 Tymon B. 01:49.456 4 7 01:54.164
8 Nys L. 01:50.562 1 3 01:51.006
9 Tomas R. 01:51.112 3 3 01:51.112
10 Dupont S. 01:51.682 2 3 01:52.261
11 Žilvinas B. 01:52.509 4 7 01:55.007
12 Sergejs S. 01:52.588 4 6 10:09.998
13 Marvin K. 01:53.564 6 6 01:53.564
14 Nejc S. 01:54.503 2 2 01:54.503
15 Kevin D. 01:54.611 5 5 01:54.611
16 Sigitas G. 01:54.774 1 3 01:58.559
17 Miller V. 01:55.321 4 5 01:56.161
18 Helge T. 01:57.170 10 11 01:58.043
19 Martin S. 01:57.413 2 2 01:57.413
20 Grieger T. 01:58.451 6 10 02:02.893
21 Andre K. 01:59.935 8 11 02:01.301
22 Kamil R. 02:13.376 2 4 02:19.786
23 Sergey M. 02:15.933 4 6 04:35.067
24 Jeanette R. 02:22.569 7 7 02:22.569

DAY 4, Morning

# Imię, nazwisko Najlepszy czas Najlepsze okrążenie Okrążeń ogółem Czas ostatniego okrążenia
1 Kristaps G. 00:56.847 11 12 01:46.001
2 Piotr G. 01:45.991 9 9 01:45.991
3 Eric H. 01:46.340 9 10 01:50.653
4 Mantas U. 01:47.223 17 22 01:48.456
5 Sylwester B. 01:47.310 14 14 01:47.310
6 Sergey P. 01:47.331 14 15 01:47.350
7 Oliver K. 01:47.607 5 5 01:47.607
8 Mikas R. 01:48.168 18 18 01:48.168
9 Nys L. 01:48.960 15 17 01:49.324
10 Daniel D. 01:49.088 12 17 01:49.932
11 Klymentii T. 01:49.678 16 20 01:51.096
12 Dupont S. 01:50.181 4 10 01:51.345
13 Lukas M. 01:50.232 6 9 01:51.011
14 Tomas R. 01:50.544 4 4 01:50.544
15 Waldemar W. 01:50.588 8 8 01:50.588
16 Tymon B. 01:51.018 9 11 01:51.830
17 Sergejs S. 01:51.089 4 6 01:54.973
18 Tomasz T. 01:51.911 5 5 01:51.911
19 Žilvinas B. 01:52.166 14 14 01:52.166
20 Marvin K. 01:52.387 14 14 01:52.387
21 Sigitas G. 01:53.473 9 10 04:25.523
22 Nejc S. 01:53.498 13 13 01:53.498
23 Hubert S. 01:54.372 1 2 01:56.463
24 Kevin D. 01:54.554 16 16 01:54.554
25 Miller V. 01:56.761 1 3 04:40.132
26 Aleksandras K. 01:57.881 1 8 01:58.638
27 Grieger T. 01:58.696 10 15 02:08.220
28 Andre K. 02:02.518 4 11 02:03.505
29 Helge T. 02:06.731 1 3 02:07.966
30 Kamil R. 02:15.378 4 4 02:15.378
31 Jeanette R. 02:28.942 4 4 02:28.942