• Pradžia
  • Mokymai
  • California Superbike School
California Superbike School 2017

California Superbike School 2017

Riga, Bikernieki

Žinomiausia ir geriausia pasaulio motociklų vairavimo tobulimo mokykla atvyksta į Rygą. Mokymuose gali dalyvauti ne tik sportinių, bet ir Street, Touring ir Chopper motociklų vairuotojai.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad  Sporto klubas Coffee Racers tapo California Superbike School partneriu Baltijos valstybėse ir CSS atvyksta į mūsų kaiminyninę valstybę Latviją, kur 2018 metais Bikernieki trasoje suregns savo mokymus. CSS - geriausia ir bene garsiausia moto vairavimo mokykla pasaulyje. Britų instruktoriai suteiks Jums visas reikalingas žinias ir atsakymus į rūpimus klausimus.

Per vieną dieną galima praeiti vieną CSS lygį. Pradėti reikia nuo primo lygio ir tik išklausius jį, galima eiti į aukštesnį CSS lygį, todėl tiems, kas dar niekada nėra buvę CSS.

California Superbike School mokymų diena - labai darbinga. Mokymai yra vedami ramioje mokymuisi pritaikytoje patalpoje. Renginys pradedamas 7 valandą ryte dalyviu registracija, o baigiasi 17 valandą (kartais vėliau), kai pateikiama dienos santrauka ir vyksta galutinis pokalbis su instruktoriumi. Vienos dienos maksimalus mokinių skaičius - 63, kurie padalinami į 3 grupes po 21 motociklininką.

Dienos pradžioje kiekvienam dalyviui priskiriamas profesionalus instruktorius, kuris dirbs su Jumis visą dieną. Apart Jūsų, instruktorius prižiūrės dar vieną arba du kitus mokinius. Kiekvieną dieną Jūsų laukia penkios teorinės paskaitos, kurių metu bus aptariami vairavimo technikos elementais. Po kiekvienos teorinės dalies bus praktinis elementas, kurio metu su instruktoriumi trasoje bus važiuojama trasoje ir atliekamos paskirtos užduotys. Po kiekvienos tokios sesijos, jos rezultatai aptariami su instruktoriumi. Taip pat Jūsų (priklausomai nuo lygio) laukia įvairūs pratimai už trasos ribų.   

Rengiantis mokymams neužmirškite pasiimti su savimi:

- noro mokytis;
- pilnos sertifikuotos apsauginės motociklininko aprangos (šalmas, striukė, kelnės, pirštinės, batai, stuburo apsauga);
- vairuotojo pažymėjimą arba sportininko licenciją;
- techniškai tvarkingą motociklą.

Kiekvienas CSS mokinys pradeda mokymus nuo 1 lygio. Būsite priskirti motociklininkų grupei su panašia patirtimi ir įgūdžiais. 1 lygis tai vairavimo posūkiuose įgūdžių gerinimo pradžia. Jūsų sugebėjimai neturės įtakos mokymams.

Diena mokykloje apima:
- penkias treniruočių sesijas lenktynių trasoje;
- penkias teorines paskaitas, susijusias su paskirais vairavimo technikos elementais;
- konsultacijos su Jums priskirtu instruktoriumi per visą dieną;
- prieigą prie geriausiai pasaulyje paruošto mokymų personalo (instruktoriai trasose, už jų bei mokymų salėse);
- beveik 40 metų profesionalios motociklų vairavimo mokymų patirties;
- geriausią posūkių įveikimo mokymo programą;
- užkandžius;
- pasitikėjimo savimi ir posūkių įveikimo įgūdžių gerinimą.

I lygis

Pirmame lygyje dėmesys skiriamas šešioms dažniausioms klaidoms sutinkamoms įveikiant posūkius. Tai pagrindai, ant kurių statysite savo žinias ir sekančius vairavimo įgūdžius.

1. Įėjimo į posūkį greitis. Ar yra per didelis ar per mažas?

2. Klaidos akceleracijos didinime. Per daug akceleracijos per anksti, per mažai, atitinkama veiksmų seka.

3. Įėjimas į posūkį netinkamoje vietoje. Per anksti  arba per vėlai?

4. Vairavimo klaidos. Motociklo guldymas posūkyje – per greitas arba per vėlus. Pasvyrimo kampo taisymas posūkyje?

5. Netinkama vairuotojo įtaka motociklui. Per didelis arba per mažas vairuotojo indėlis valdant motociklą priklauso nuo konkrečios situacijos.

6. Per siauros, per plačios posūkio įveikimo trajektorijos? Ar kiekvieną kartą kitokios?

II lygis

Lengvai galime įrodyti, kad dėmesio nukreipimasį vieną tašką tai vienas iš didžiausių motociklininkų priešų ir pasireiškia įvairiomis formomis. Jūsų žiūrėjimoį kelią arba trasą pratimai yra labai svarbūs greitam, sklandžiam ir patikimam vairavimui. II lygyje tobulinamas būtent šis aspektas, tuo pačiu kuriant Jumyse geresnį supratimą to, ką pavyko Jums pasiekti I lygio metu. Juk važiuojate ten kur žiūrite.

III lygis

Trečiame mokymo lygyje dirbame su Jūsų kūnu. Norint pasiekti tolesnę pažangą turime kontroliuoti visų pirmą apatinės kūno dalies stabilumą. Stebime Jūsų kūno poziciją ir jos judėjimą naudojant įvairias vairavimo technikas taip, kad pasiekti atitinkamą rezultatą – Jūsų kūno bei Jūsų motociklo stabilumą.

III lygyje pagrinde susijęs su tuo, kaip atrodote ir jaučiatės ant motociklo. Šiame mokymosi etape atidarome vairuotojui duris, apie kurias anksčiau nežinojo, kad iš vis jos yra. Ar Jūs taip pat jautėtės nerangiai ant motociklo arba atskirtas nuo jo? Žinome tą jausmą ir žinome kaip pakeiti tą situaciją.

IV lygis

Šio lygio esmė - tik specialiai Jums sukurta treniruotės programa.

Naudojantis mūsų vairuotojų įgūdžių vertinimo lentele nustatome, ką šiame lygyje turi apimti mokymosi programa. Užduodant klausimus susipažįstame su Jūsų situacija. Pagal tai, ką nustatysime, parengsime specialią programą tik Jums. Ji gali apimti 15 pratimų, su kuriais susidūrėte I, II ir III lygiuose, tačiau taip pat tai būti visiškai nauji elementai, naudingi Jūsų problemų sprendime. Tai tokiu būdu mokome aukščiausio lygio sportininkus, tobulinant tai ką išmokote ankstesniuose lygiuose.

Filmuosime Jūsų vairavimą kiekvieną dieną. Galėsite naudotis puikiai išlavintų instruktorių pagalba. Jie nustatys ir aptars su Jumis tas problemas, kurias pastebėjo esant su Jumis trasoje. IV lygis tai tobulumo siekimas su instruktorių pagalba.