„CR MOTO akademija“ – praktiniai saugaus vairavimo mokymai

„CR MOTO akademija“ – praktiniai saugaus vairavimo mokymaiBaisu važiuoti posūkiuose, drąsu tik tiesiai? Kviečiame paturbinti savo motociklo valdymo įgūdžius drauge su mumis. Važiavimas motociklu bus kur kas malonesnis ir saugesnis.

 

KAM: motociklininkams, kurie jau turi teisę vairuoti bet kokią A kategorijos transporto priemonę. Mokymai skirti tiems, kas motociklą vairuoja gatvėse (ne sportininkams), nors daugelis dėstomų vairavimo technikų gali būti sėkmingai taikomos ir važiuojant uždarose žiedinių lenktynių trasose.

TIKSLAS: pradedantiesiems ir pažengusiems motociklų vairuotojams suteikti teorinių ir praktinių motociklo valdymo žinių, kurios pagerins motociklų vairavimo įgūdžius, padės važiuoti saugiau bei greičiau.

TRUKMĖ: 3 valandų mokymų ciklas sudarytas iš 15-20 minučių trukmės teorinių paskaitų ir panašios trukmės praktinių užsiėmimų trasoje.

UŽSIĖMIMAI: praktiniai saugaus vairavimo mokymai paremti teorinėmis žiniomis ir šių žinių praktiniu pritaikymu. Teorinių paskaitų metu nagrinėjami skirtingi motociklo vairavimo aspektai, o po kiekvienos paskaitos teorinės žinios įtvirtinamos specialiais praktiniais pratimais. Siekiant geriausių rezultatų, kursų dalyviai skirstomi į nedideles grupes. Kiekvienai grupei priskiriamas treneris, kuris stebi vairuotojus trasoje ir po treniruotės konsultuoja kiekvieną individualiai.

Visos paskaitos yra tarpusavyje susijusios, todėl svarbu, kad dalyviai išklausytų visą teorijos kursą. Nedalyvavusiems teorijos paskaitose nebus leista dalyvauti likusioje mokymų dalyje.

KAINA: 69 Eur už visą ciklą (į kainą įskaičiuotas trasos nuomos mokestis). Būtina registruotis ir iki mokymų pradžios sumokėti už juos pavedimu.

SVARBU! Į mokymus kviečiame atvykti savo motociklu 30 min. iki mokymų pradžios. Dalyviai turi dėvėti vienos ar dviejų dalių odinę arba tekstilinę aprangą (specialūs motociklininko džinsai, kurių sudėtyje yra trinčiai atsparių medžiagų, yra tinkama apranga šiems mokymams), šalmą, motociklininko pirštines ir batus.

Įvykę

Aukštadvario kartodromas
Gegužės 16 d.
16:00 – 19:00