• Pradžia
  • Naujienos
  • Lietuvos motožiedo čempionatas 2020 - dalyvauk ir laimėk nemokamą kitų metų sezoną!

Lietuvos motožiedo čempionatas 2020 - dalyvauk ir laimėk nemokamą kitų metų sezoną!

2020-03-10, Adomas

Jau patvirtintas ne tik šių metų Lietuvos motožiedo čempionato kalendorius, bet ir jo pagrindinis prizas - galimybė nemokamai dalyvauti kitų metų čempionate !

 

2020 Lietuvos motožiedo čempionato pagrindinio prizo laimėjimo sąlygos

 Nemokamas sezonas – galimybė nemokamai dalyvauti visuose 2021 metų čempionato etapuose, kuriuos rengs Lietuvos motociklų sporto federacijos įgaliotas organizatorius(iai).

Prizas įsteigtas klasėms Superbike, Superstock 600, B1200, C600, C1200. Dėl prizo varžysis kiekvienos klasės pirmų trijų vietų nugalėtojai. Prizo laimėtojas kiekvienoje klasėje bus nustatytas burtų keliu pasibaigus sezonui.

Papildomai nemokamą sezoną taip pat galės laimėti vienas iš sportininkų, sudalyvavusių visuose čempionato etapuose, nepriklausomai nuo klasės, kurioje dalyvavo ir užimtos čempionate vietos. Sudalyvavusiu etape bus laikomas sportininkas, apmokėjęs etapo startiniį mokestį ir išvažiavęs bent į vieną oficialią sesiją etape.

Būtina burtų traukimo sąlyga – pretendentas laimėti prizą privalo dalyvauti burtų traukimo ceremonijoje.

Atskirų etapų nugalėtojai taip pat bus apdovanoti Liqui Moly ir kitais prizais!

 

Daugiau informacijos apie Liqui Moly Lietuvos motožiedo čempionatą, taisykles, licencijų įsigijimo tvarką bei kainas rasite Lietuvos motociklų sporto federacijos svetainėje www.lmsf.lt