• Pradžia
  • Naujienos
  • "Superbike" vaikų akademija - pirmoji plento žiedo mokykla vaikams

"Superbike" vaikų akademija - pirmoji plento žiedo mokykla vaikams

2017-10-11, Adomas

Motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ drauge su greičiausiuoju šalies motociklininku Šarūnu Pladu steigia pirmąją Lietuvoje plento žiedo motociklų mokyklą vaikams ir paaugliams – Superbike vaikų akademiją. Jos tikslas – mokyti mokyklinio amžiaus vaikus vairuoti motociklus plento žiedinėse trasose. Jei kada matėte „MotoGP“ lenktynes (o gal slapčia ir žavitės jomis), galite įsivaizduoti, kad dauguma šių profesionalų savo daugiametę karjerą ir pradėjo būtent nuo tokių mokyklų ir būrelių, kur vaikai laksto mažais motocikliukais. Jei jūs, tėvai, ir jūs, vaikai, mėgstate motociklus, mes būsime laimingi šia aistra ir patirtimi dalindamiesi su jumis!

  

KAM SKIRTA: vaikams (ir berniukams, ir mergaitėms) nuo 6 iki 16 metų.

REIKALAVIMAI: mokėjimas važiuoti dviračiu be atraminių pagalbinių ratukų (ir tai viskas!). 

PAMOKOS: nuo šio rugsėjo pamokos vyksta kiekvieną trečiadienį nuo 16:00 val Vilniuje, Epower arenoje adresu Ukmergės g. 298 arba Aukštadvario kartodrome.  Pamokos trukmė – 2 akademinės valandos (teoriniai ir praktiniai mokymai).  
 

PRIEMONĖS: vaikai važiuoja 140 cc darbinio tūrio „pit bike“ klasės motociklais ir elektriniais Torrot S12 motociklais. Tėvams niekuo papildomai rūpintis nereikia, nes mokykla suteikia viską: motociklus ir jų eksploatacijai reikalingas priemones, vaikiškas motociklininkų aprangas, šalmus ir pirštines. 

 

Torrot elektriniai motociklai

http://crmoto.lt/images/pit%20bike2.pngPit bike

 

INSTRUKTORIAI ir TRENERIAI

http://crmoto.lt/images/pladas%20portretas2.jpg

Šarūnas Pladas – greičiausias Lietuvos motociklininkas, daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas, daugiausiai titulų motociklų žiedinėse lenktynėse pelnęs Lietuvos sportininkas. Vienintelis lietuvis, dalyvavęs pasaulinėse varžybose „FIM Superbike World Championship“. www.pladas.lt.    

http://crmoto.lt/images/adomas%20portretas.jpg

Adomas Dautartas – sporto klubo „Coffee Racers“ instruktorius, daugybės treniruočių ir varžybų įvairių Europos šalių žiedinėse trasose organizatorius, saugaus motociklizmo kursų ir susijusių renginių organizatorius ir pranešėjas. 

 

http://crmoto.lt/images/jara.jpg

Jaroslavas Buinauskas – sporto klubo „Coffee Racers“ instruktorius, daugybės treniruočių ir varžybų įvairių Europos šalių žiedinėse trasose organizatorius, saugaus motociklizmo kursų ir susijusių renginių organizatorius ir pranešėjas.

NAUDA: Superbike vaikų akademijoje vaikai išmoks suvaldyti ne tik motociklą ir greitį, bet ir savo baimes. Tai pravers jiems visą gyvenimą, nesvarbu, taps jie sportininkais, ar ne. Vaikai taip pat susipažins su motociklo konstrukcija, išmoks prižiūrėti motociklus, rūpintis technika. Taip pat čia jie patirs smagų sportinės kovos, azarto bei pergalių skonį! Savo ruožtu mes stengsimės vaikams (o per vaikus, gal ir tėvams) skiepyti saugaus eismo principus, vienas jų, kad lenktynių vieta – saugioje uždaroje trasoje, o ne gatvėje.

KAINA:  mėnesio mokestis – 100 Eur, vienas užsiėmimas – 25 Eur. Pirmoji pamoka nemokama! Šie mokesčiai skirti eksploatacinėms išlaidoms (remontas, padangos, tepalai) padengti. Priemonės (aprangos, motociklai) suteikiamos nemokamai.

JEI SUSIDOMĖJOTE, SUSISIEKITE: admin@crmoto.lt  arba +370 620 73913.