Projektas "Motociklų sportas vaikams"

2021-02-10, Adomas

Karantinas amžinai nesitęs ir ankščiau ar vėliau motociklų treniruotės vėl prasidės. Įgyvendindami projektą "Motociklų sportas vaikams" jau nupirkome 10 naujutėlaičių MRF pit bike klasės motociklų, tad šiais metais "Superbike vaikų akademija" į būrelį galės priimti žymiai daugiau vaikų. Motociklai jau mūsų sandėlyje, belieka juos surinkti ir sulaukti švelnesnių karantino sąlygų. Tikimės tai neužtruks :)

Projektas “Motociklų sportas vaikams” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Skaityti toliau

"Superbike" vaikų akademija - pirmoji plento žiedo mokykla vaikams

2017-10-11, Adomas

Motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ drauge su greičiausiuoju šalies motociklininku Šarūnu Pladu steigia pirmąją Lietuvoje plento žiedo motociklų mokyklą vaikams ir paaugliams – Superbike vaikų akademiją. Jos tikslas – mokyti mokyklinio amžiaus vaikus vairuoti motociklus plento žiedinėse trasose. Jei kada matėte „MotoGP“ lenktynes (o gal slapčia ir žavitės jomis), galite įsivaizduoti, kad dauguma šių profesionalų savo daugiametę karjerą ir pradėjo būtent nuo tokių mokyklų ir būrelių, kur vaikai laksto mažais motocikliukais. Jei jūs, tėvai, ir jūs, vaikai, mėgstate motociklus, mes būsime laimingi šia aistra ir patirtimi dalindamiesi su jumis!

  

Skaityti toliau

Vaikų treniruotės laikinai stabdomos

2020-12-14, Adomas

Dėl karantijo ir vyriausybės įvestų apribojimų Superbike vaikų akademijos treniruotės laikinai stabdomos. Treniruotės bus atnaujintos kai tik tai leis aplinkybės.

Skaityti toliau

Endurance varžybos - kodėl verta dalyvauti

2020-04-23, Adomas

Šiandien vyksta ne tik pasauliniai ar regioniniai endurance čempionatai, kuriuose profesionalios komandos ir aukšto meistriškumo sportininkai varžosi 8-24 valandų lenktynėse, bet ir mėgėjams skirtos 2-3 valandų ištvermės varžybos, kurios vyksta įprasto Track Day formate.  

Skaityti toliau

Liqui Moly Lietuvos Street taurė 2020 - varžybų serija norintiems išbandyti savo jėgas motociklų žiedo lenktynėse!

2020-03-10, Adomas

Dėl karantino keičiasi 2020 metų Liqui Moly Lietuvos Street taurės kalendorius. Šią mėgėjams skirtą varžybų seriją sudarys 4 etapai.

Skaityti toliau

Lietuvos motožiedo čempionatas 2020 - dalyvauk ir laimėk nemokamą kitų metų sezoną!

2020-03-10, Adomas

Jau patvirtintas ne tik šių metų Lietuvos motožiedo čempionato kalendorius, bet ir jo pagrindinis prizas - galimybė nemokamai dalyvauti kitų metų čempionate !

Skaityti toliau