Artimiausi renginiai

Track Day @Motorsport Arena Oschersleben 2021

Rugsėjo 27 d., pirmadienis

Trasa, kurioje vyksta pasaulio Endurance čempionato etapas. Kviečiame išbandyti šią trasą su mumis.

Daugiau apie renginį

Track Day @Almeria

Gruodžio 14 d., antradienis

Daugiau apie renginį

Track Day @Pannonia Ring 2021

Spalio 2 d., šeštadienis

Kviečiame Jus į vieną iš smaugiausių ir nebrangių trasų Vengrijoje - Pannonia Ring. Nors trasa ir ne nauja, tačiau trasa yra smagi, turi...

Daugiau apie renginį

Track Day @Almeria + Transport

Gruodžio 14 d., antradienis

Daugiau apie renginį
Daugiau apie varžybas / regsitracija »

Liqui Moly Lietuvos motožiedo čempionatas ir Street taurė 2021

Išbandykite jėgas varžybose!

Registruokitės

Renginio rėmėjai


Superbike

  1. Šarūnas Pladas51
  2. Jaroslav Maleiko32
  3. Kęstutis Stankūnas24
  4. Mantas Marcinkevičius24
  5. Tomas Januška21
  6. Ignas Udra20
  7. Vadimas Dementejus0
Visi rezultatai »

Superstock 600

  1. Paulius Lubas39
  2. Jonas Stankūnas25
  3. Kipras Bunikis20
  4. Kornelijus Survila13
  5. Žiulvinas Butkevičius11
  6. Kęstutis Pribelskis10
  7. Kęstutis Smolskus10
  8. Vaidas Stotna8
  9. Žilvinas PAškevičius6
  10. Aivaras Žekevičius5
Visi rezultatai »

B1200

  1. Vaidas Nomeika29
  2. Andrius Miciūnas25
  3. Danielius Savickas25
  4. Vitalijus Parakininkas25
  5. Vytautas Abraitis20
  6. Marius Blažys19
  7. Giedrius Burnovas16
  8. Pawel Turyk13
  9. Sergej Andrijevskij11
  10. Andrius Gižas10
Visi rezultatai »

C1200

  1. Ignas Pašilis56
  2. Oskaras Tarasevičius52
  3. Šarūnas Augys37
  4. Reginijus Raškevičius29
  5. Marian Voitkevič21
  6. Jurij Juša20
  7. Žilvinas Maselskis20
  8. Michail Aškelovič17
  9. Artūras Kijakovskis16
  10. Tomas Rozenas16
Visi rezultatai »

C600

  1. Nerijus Laurinaitis55
  2. Gintaras Dereškevičius51
  3. Mantas Rajackas36
  4. Agnė Augulytė31
  5. Benediktas Daučionas23
  6. Kornelijus Survila21
  7. Linas Tarasevičius21
  8. Edvinas Senkus16
  9. Tomas Ališauskas16
  10. Saulius Kielius14
Visi rezultatai »

Komandinė įskaita

  1. CR Moto racing team0
  2. DNL racing0
  3. Gear Up0
  4. Klaipėdos motosporto klubas0
  5. Motobroliai0
  6. Pladas racing0
  7. Spark energy Baltic SBK team0
  8. Still kids racing0
  9. Tutikvairuok0
  10. Venoma racing0
Visi rezultatai »

Street Sport 1000

  1. Tadas Bybartas51
  2. Giedrius Jurkonis31
  3. Jonas Krugelis26
  4. Giedrius Kasperavičius21
  5. Justinas Murnikas16
  6. Tomas Leščauskas16
  7. Vilius Janušaitis11
  8. Aleksejus Avdiukovas10
  9. Marius Gulbinas10
  10. Marius Gulbinas9
Visi rezultatai »

Street sport 600

  1. Edvardas Stancelis51
  2. Deividas Komaras29
  3. Kristijonas Jutelis28
  4. Aurimas Mickevičius24
  5. Andrej Lukaševič20
  6. Domas Kunce20
  7. Lukas Andziulis10
  8. Domas Naujalis9
Visi rezultatai »

Rėmėjai / partneriai / draugai