Track Day @Silesia Ring

Gegužės 5 d., šeštadienis

Track Day naujoje trasoje Lenkijoje, kuri savo darbą pradėjo tik 2017 metais. Saugumas, naujas asfaltas, ilgos tiesiosios ir geras laikas su draugas - tai, kuo galite džiaugtis atvažiavę į Silesia Ring. Trasa yra tik 750 km nuo Vilniaus.

Daugiau apie renginį

Trečiadienio vakarai Nemuno žiede

Gegužės 9 d., trečiadienis

Trečiadienio vakarus kviečiame leisti ne prie TV ekrano, o trasoje. Kviečiame visus norinčius: tiek dalyvauti, tiek saulėgrąžų pagliaudėti.

 

Daugiau apie renginį

Track Day @Hungaro Ring

Gegužės 24 d., ketvirtadienis

Kviečiame į Track Day lengendinėje Formulės 1 trasoje, kuri randasi pačioje Vengrijos širdyje - Budapešte. Šioje trasoje prieš porą metų buvo visiškai pakeistas asfaltas, tad galima bus nevaržomai mėgautis važiavimo džiaugsmu.

Daugiau apie renginį

Track Day @Nemun Ring

Birželio 2 d., šeštadienis

Track Day - renginys motociklinikams, kuriame galima ne tik tobulinti motociklo valdymo įgūdžius, tačiau ir gerai praleisti laiką bendraminčių komandoje. Kadangi dalyviai skirstomi į grupes, todėl čia jausis saugiai kiekvienas tiek pradedantysis, tiek sportininkas

Daugiau apie renginį

CR Moto Akademija - praktiniai mokymai Aukštadvaryje

Tirpsta rankos? Baisu važiuoti posūkiuose? Registruokis ir išmok valdyti motociklą bei mėgautis važiavimu! Kviečiame motociklų vairuotojus į BMW Motorrad akademijos praktinius saugaus vairavimo mokymus. Šie mokymai skirti tiems, kas jau turi teisę vairuoti bet kokią A kategorijos transporto priemonę (nebūtinai BMW motociklą :)

Daugiau apie renginį

Track Day @Slovakia Ring

Birželio 11 d., pirmadienis

Puikus renginys dar geresnėje trasoje! Kviečiame į saugiausią trasą rytų Europoje pasimegauti greičiu ir adrenalinu!
Daugiau apie renginį

Track Day @Bikernieki

Birželio 16 d., šeštadienis

Šiais metais Bikernieki trasa yra pasirengusi priimti motociklininkus iš visų Baltijos šalių. Kviečiame Jus išbandyti bene techniškiausią trasą, kuri yra Lietuvos pašonėje, bei paskleisti žinią apie renginius vyksiančius joje.

Daugiau apie renginį

Track Day @auto24 ring

Birželio 17 d., sekmadienis

Atvažiuok ir mėgaukis geriausia ir saugiausia Baltijos valstybių trasa Estijos kurorte Parnu mieste. Smagi ir techniška trasa, kurią pamėgo daugelis ten apsilankiųsių dalyvių.

Daugiau apie renginį

Track Day @Tor Poznan

Liepos 2 d., pirmadienis

Smagiausia ir labiausiai mums patinkanti trasa! Joje visi pajus malonumą ir galės išnaudoti visas savo motociklo galimybes. Tačiau reikia nepamiršti, kad šioje trasoje ribojamas motociklo garsas, kuris turi būti ne didesnis kaip 98 db.

Daugiau apie renginį

Track Day @Pannonia Ring

Rugpjūčio 6 d., pirmadienis

Kviečiame Jus į vieną iš smaugiausių ir nebrangių trasų Vengrijoje - Pannonia Ring. Nors trasa ir ne nauja, tačiau trasa yra smagi, turi daug įvairių posūkių, puikią infrastruktūrą ir atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Be to, ši trasa yra reljefiška.

Daugiau apie renginį