AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUS - pirk, parduok, iškeisk: motociklus, jų dalis, aksesuarus

Šių metų balandžio 30 dieną Kačerginės Nemuno žiedo trasos teritorijoje, renginio "Vrooam Track Attack” metu vyks AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUS, kurio pradžia 12 valandą. Čia motociklų entuziastai galės pirkti, parduoti ir mainyti savo motociklus, motociklų dalis ir aksesuarus. AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUI numatyta erdvi vieta, kurioje bus galima pasistatyti savo stalą, stendą, palapinę ar prekybinį vagonėlį, todėl į AUTOPLIUS.LT MOTOTURGŲ kviečiame atvykti ne tik prekybininkus, bet ir tuos, kurie tiesiog nori parduoti garaže užsigulejusias dalis (padangas, aptakus ir kt. dalis). Vietos užteks visiem.

Greta AUTOPLIUS.LT MOTO TURGAUS trasoje vyks smagios pramogos ir kiti motociklininkams skirti renginiai, todėl potencialių pirkėjų tikrai netruks. Dalyvavimas turguje - nemokamas, t.y. papildomai nekainuos, tereikės sumokėti 3 Eurų renginio “Vrooam Track Attack” mokestį ivažiuojant į trasos teritoriją.

Visus prekeivius ir pardavėjus, planuojančius atvykti į AUTOPLIUS.LT MOTO TURGŲ maloniai kviečiame apie savo ketinimus iš anksto pranešti organizatoriams elektroninu paštu info@coffeeracers.lt arba siunčiant SMS žinutę telefonu +370 620 73913 arba +370 600 48 888. Jūsų išankstinė registracija padės tinkamai paruošti prekybos vietą ir užtikrinti sklandų AUTOPLIUS.LT MOTO TURGAUS darbą.