CR Moto akademija - praktiniai saugaus vairavimo mokymai

CR Moto akademija - praktiniai saugaus vairavimo mokymai

Tirpsta rankos? Baisu važiuoti posūkiuose? Registruokis ir išmok valdyti motociklą bei mėgautis važiavimu!

Sporto klubas „Coffee Racers“ kviečia motociklų vairuotojus į CR Moto akademijos praktinius saugaus vairavimo mokymus. Šie mokymai skirti tiems, kas jau turi teisę vairuoti bet kokią A kategorijos transporto priemonę. Praktinių motociklo vairavimo mokymų tikslas - pradedantiesiems ir pažengusiems motociklų vairuotojams suteikti teorinių ir praktinių motociklo valdymo žinių, kurios pagerins motociklų vairavimo įgūdžius, padės važiuoti saugiau bei greičiau. Šie mokymai skirti tiems, kas motociklą vairuoja gatvėse (ne sportininkams), nors daugelis dėstomų vairavimo technikų gali būti sėkmingai taikomos ir važiuojant uždarose žiedinių lenktynių trasose.

CR Moto akademijos praktiniai saugaus vairavimo mokymai paremti teorinėmis žiniomis ir šių žinių praktiniu pritaikymu. Mokymus sudaro 15-20 minučių trukmės teorinės paskaitos ir panašios trukmės praktiniai užsiėmimai trasoje. Teorinių paskaitų metu nagrinėjami skirtingi motociklo vairavimo aspektai, o po kiekvienos paskaitos teorinės žinios įtvirtinamos specialiais praktiniais pratimais. Siekiant geriausių rezultatų, kursų dalyviai skirstomi į nedideles grupes. Kiekvienai grupei priskiriamas treneris, kuris stebi vairuotojus trasoje ir po treniruotės konsultuoja kiekvieną individualiai.

Mokymų kaina - 59 EUR už vieną 3 valandų mokymų ciklą. Į kainą įskaičiuotas trasos nuomos mokestis. Būtina registruotis ir iki mokymų pradžios sumokėti už juos  į mūsų sąskaitą banke. Vietos garantuojamos tik tiems dalyviams, kurie sumoka iš anksto.

Visos paskaitos yra tarpusavyje susijusios, todėl svarbu, kad dalyviai išklausytų visą teorijos kursą. Nedalyvavusiems teorijos paskaitose nebus leista dalyvauti likusioje mokymų dalyje.

SVARBU! Į mokymus dalyviai privalo atvykti su savo motociklu 30 minučių prieš mokymų pradžią. Kiekvienas dalyvis privalo dėvėti vienos arba dviejų dalių odinę arba tekstilinę aprangą (specialūs motociklininko džinsai, kurių sudėtyje yra trinčiai atsparių medžiagų, yra tinkama apranga šiems mokymams), šalmą, motociklininko pirštines ir batus.

Įvykę

Aukštadvario kartodromas
Gegužės 14 d.
17:00 – 20:00
Aukštadvario kartodromas
Birželio 18 d.
12:00 – 15:00