PRISIJUNK - ieškome naujo komandos nario

2017-06-19, Jara

Prabėjo septintoji sporto klubo "Coffee Racers" vasara ir motosezonas. Jis buvo labai intensyvus ir įdomus: įvyko rekordinis skaičius renginių - motofiestų, kursų, track days'ų, vykusių ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje. Ieškome daugiau rankų ir galvų, taigi kviečiam - prie smagių įspūdžių ir kelionių prisijunk ir Tu!

 

Skaityti toliau

Moto slalomas grįžta į Moto Fiestą!

2017-08-20, Adomas

Moto slalomo varžybos vyks Kačerginės Nemuno žiedo trasos teritorijoje rugsėjo 2 dieną. Atitvertoje aikštelėje iš kūgelių bus suformuota trasa, kurią dalyviams reikės įveikti. Slalomo trasa bus atvira dalyviams nuo 13 iki 17 val, tad visi turės pakankamai laiko pasitreniruoti ir apsiprasti. Dalyvavimas slalomo rungtyje nemokamas, todėl savo jėgas vingiuotoje trasoje galės išbandyti visi norintys. Dalyvauti galės visų klasių motociklų vairuotojai. Reikalavimai dalyviams minimalūs - techniškai tvarkingas motociklas ir normali motociklininko apranga (šalmas, pirštinės, švarkas, kelnės ir batai).
Geriausiai pasirodę dalyviai bus apdovanoti vertingais Liqui Moly prizais.
 

 

Skaityti toliau

"Superbike" vaikų akademija - pirmoji plento žiedo mokykla vaikams

2017-10-11, Adomas

Motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ drauge su greičiausiuoju šalies motociklininku Šarūnu Pladu steigia pirmąją Lietuvoje plento žiedo motociklų mokyklą vaikams ir paaugliams – Superbike vaikų akademiją. Jos tikslas – mokyti mokyklinio amžiaus vaikus vairuoti motociklus plento žiedinėse trasose. Jei kada matėte „MotoGP“ lenktynes (o gal slapčia ir žavitės jomis), galite įsivaizduoti, kad dauguma šių profesionalų savo daugiametę karjerą ir pradėjo būtent nuo tokių mokyklų ir būrelių, kur vaikai laksto mažais motocikliukais. Jei jūs, tėvai, ir jūs, vaikai, mėgstate motociklus, mes būsime laimingi šia aistra ir patirtimi dalindamiesi su jumis!

  

Skaityti toliau

Street klasės taurė 2019

2019-04-11, Adomas

Lietuvos Street klasės taurė - tai varžybų serija, skirta motociklų žiedinių lenktynių entuziastams, kurie žengia pirmuosius žingsnius motociklų sporte.

Skaityti toliau

Lietuvos motožiedo 2019 metų čempionatas

2019-04-11, Adomas

Jau patvirtintas 2019 metų Liqui Moly Lietuvos motožiedo čempionato kalendorius. 

Skaityti toliau