PRISIJUNK - ieškome naujo komandos nario

2017-06-19, Jara

Prabėjo septintoji sporto klubo "Coffee Racers" vasara ir motosezonas. Jis buvo labai intensyvus ir įdomus: įvyko rekordinis skaičius renginių - motofiestų, kursų, track days'ų, vykusių ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje. Ieškome daugiau rankų ir galvų, taigi kviečiam - prie smagių įspūdžių ir kelionių prisijunk ir Tu!

 

Skaityti toliau

Moto slalomas grįžta į Moto Fiestą!

2017-08-20, Adomas

Moto slalomo varžybos vyks Kačerginės Nemuno žiedo trasos teritorijoje rugsėjo 2 dieną. Atitvertoje aikštelėje iš kūgelių bus suformuota trasa, kurią dalyviams reikės įveikti. Slalomo trasa bus atvira dalyviams nuo 13 iki 17 val, tad visi turės pakankamai laiko pasitreniruoti ir apsiprasti. Dalyvavimas slalomo rungtyje nemokamas, todėl savo jėgas vingiuotoje trasoje galės išbandyti visi norintys. Dalyvauti galės visų klasių motociklų vairuotojai. Reikalavimai dalyviams minimalūs - techniškai tvarkingas motociklas ir normali motociklininko apranga (šalmas, pirštinės, švarkas, kelnės ir batai).
Geriausiai pasirodę dalyviai bus apdovanoti vertingais Liqui Moly prizais.
 

 

Skaityti toliau

Trečiadienio vakarai Nemuno žiede

2018-03-27, Adomas

Trečiadienio vakarai Nemuno žiede - puiki galimybė motociklistams pasitreniruoti žiede ar tiesiog susitikti su bendraminčiais, pasišnekučiuoti, pažiūrėti kaip trasoje važiuoja kiti.

Skaityti toliau

Liqui Moly MotoSprintas - mažųjų trasų gerbėjams!

2018-03-28, Adomas

Tai šešių renginių serija, skirta tiems motociklų vairuotojams, kurie mėgsta mažas trasas t.y. kartodromus. Šių renginių metu galėsite ne tik treniruotis, lavinti savo vairavimo įgūdžius, bet ir susirungti dėl geriausio rato įveikimo laiko su kitais motociklų vairuotojais. 

Daugiau informacijos apie renginius, kalendorių ir registracijas rasite čia.

Skaityti toliau