• Pradžia
  • Naujienos
  • MOTO FIESTA - SUDRUMSKIME RAMYBĘ!

MOTO FIESTA - SUDRUMSKIME RAMYBĘ!

2017-04-26, Adomas

MOTO FIESTA powered by Liqui Moly - rugsėjo 2 dieną Kačerginės Nemuno žiede

MOTO FIESTA powered by Liqui Moly – visiems motociklų entuziastams skirta šventė, kuri su trenksmu palydės besibaigiantį motociklizmo sezoną.  Motociklų sporto mėgėjai turės puikią progą išbandyti savo jėgas skirtingose disciplinose, o žiūrovai galės visą dieną mėgautis sportininkų azartiškomis kovomis.

Numatytos varžybos ir pramogos:

Autoplius.lt Supermoto Challenge – supermoto motociklų lenktynės, kurios vyks specialiai jiems paruoštoje Kačerginės Nemuno žiedo drifto trasoje. Čia bus visko – asfalto, grunto, tramplynų, šuolių, motociklų drifto, kritimų, betarpiškos kovos ir lenkimų!  Tikras veiksmo koncentratas ir viskas kaip ant delno!

Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly – motociklų žiedinės lenktynės didžiojoje Nemuno žiedo trasoje. Trys klasės, dvejos bendro starto lenktynės, maksimum greičio, maksimum adrenalino ir teigiamų emocijų. Nuo šių metų varžybose leidžiama dalyvauti ir sportinių (rookie 600 ir rookie 1000) licencijų turėtojams, tad laukiama kova be kompromisų!

Motociklų slalomas - smagios varžybos, kuriose savo jėgas galės išbandyti kiekvienas motociklų vairuotojas. Variklio dydis čia tikrai nesvarbus, nes vingiuotoje trasoje viską lemia vairavimo įgūdžiai. Dalyvavimas slalomo varžybose nieko nekainuoja, o drąsiausi ir geriausiai pasirodę dalyviai gaus vertingų prizų nuo Liqui Moly! 

Renginio lankytojų taip pat lauks:

Atviros varžybų dalyvių parking zonos, kur bus galima ne tik iš arti apžiūrėti sportinius motociklus, bet ir pakalbinti juos vairuojančius sportininkus.

Optinės apgaulės kampelis. Čia kiekvienas norintis galės įsiamžinti „knee down“ stiliumi ant stilingo sportinio motociklo.  

Pasaulio motociklų akrobatinio valdymo čempiono Pauliaus Labanausko šou.

Maitinimo taškas, kuriame galėsite pasistiprinti ir atsigaivinti gėrimais.

Moto Fiesta programa:

nuo 10:00 - varžybų dalyvių treniruotės žiedo, drifto ir slalomo trasose. 

14:00 - 15:00 Autoplius.lt Supermoto Challenge varžybos Nemuno žiedo drifto trasoje

15:00 - 17:00 - Moto slalomo šou ir varžybos aikštelėje greta dalyvių parking zonos

17:20 - 18:00 - Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly žiedinės lenktynės pagrindinėje Nemuno žiedo trasoje

Tarpuose tarp varžybų - žaidimai motociklų vairuotojams ir Pauliaus Labanausko stunt šou.

Bilieto kaina žiūrovas - 2 eurai.

Motociklai, muzika, dailios merginos, gera nuotaika - visa tai ir dar daugiau rugsėjo 2 dieną Kačerginės Nemuno žiede! MOTO FIESTA – SUDRUMSKIME RAMYBĘ!