• Pradžia
  • Naujienos
  • CR Moto Track Day Kuršėnų autodrome

CR Moto Track Day Kuršėnų autodrome

2016-08-09, Jara

Šiais metais motociklininkai atrado Kuršėnų autodromą, kuriame rugpjūčio 27 vyks CR Moto organizuojamas Track Day - motociklų treniruotė. Tai yra puiki beveik 2 kilometrų trasa, kurioje yra ir ilga tiesioji atkarpa, ir daug įvairių posūkių, bei dirbtinai suformuotas kalniukas, tad ši trasa patiks tikrai kiekvienam.

Tai bus pirmasis CR moto organizuojamas renginys Kuršėnų autodrome, tad varžybų jo metus nebus, tačiau bus matuojami dalyvių ratų įveikimo laikai.

Renginys skirtas, tiek pradedantiesiems motociklininkams, tiek pažengusiesiems, todėl visi dalyviai bus skirstomi į grupes pagal pajėgumą, kad kiekvienas dalyvis jaustusi komfortiškai. Visi norintys dalyvauti šiame renginyje privalo turėti techniškai tvarkingą motociklą, t.y. iš jo neturi lašėti jokie tepalai ar skysčiai, padangų būklė turi būti gera, o stabdžių kaladėlės negali būti visiškai sudilusios. Motociklininkai privalo dėvėti pilną motociklininko ekipiruotę, t.y. šalmą, batus, pirštines ir vienos arba dviejų dalių odinę arba tekstilinę aprangą.

Renginio kaina:
-likus ne mažiau nei 7 dienoms iki renginio pradžios 30 EUR;
-likus ne mažiau nei 3 dienoms iki renginio pradžios 40 EUR;
-likus mažiau nei 3 dienoms 50 EUR.

Viso renginio metu trasoje budės greitosios pagalbos automobilis.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ