• Pradžia
  • Naujienos
  • Nemokami saugaus motociklizmo kursai keliasi į Vilnių

Nemokami saugaus motociklizmo kursai keliasi į Vilnių

2016-03-29, Jara

Prasidėjus pavasariui, balandžio 11 ir 18 dienomiss 19 val., visi savo žinias ir įgūdžius norintys pagilinti motociklininkai galės susirinkti nemokamuose saugaus motociklizmo kursuose ir tinkamai pasiruošti artėjančiam vairavimo sezonui. Šiais metais po kursų maratono Kaune jie ir vėl sugrįžta į Vilnių.

Sporto klubo motociklininkai ir lenktynininkai drauge su partneriais iš BMW atstovybės Lietuvoje du pirmadienių vakarus dėstys apie motociklo vairavimo įgūdžių tobulinimą, motociklo vairavimo mieste ir užmiesty ypatumus. Kiekvieną pirmadienį bus dėstoma vis nauja kursų tema, tad motociklininkams siūloma iš anksto užsirezervuoti laiką šiems vakarams.

Anot Adomo Dautarto šiemet Lietuvos gyventojai turėjo galimybę patys pasirinkti miestą, kuriame labiausiai jaučiamas žinių apie motocikus trūkumas. Daugiausiai balsų surinko Kaunas, kuriame kursai jau pasibaigė. Tačiau organizatoriai išgirsta vis daugiau pageidavimų, kad Kursų pagrindinės paskaitos būtų pakartotos ir Vilniuje, todėl su BMW gamintojo atstovais Lietuvoje nusprendėme juos pravesti ir Vilniuje.

„Paprastai pradedantieji motociklininkai mokosi gyvenimo mokykloje – gavę teisių kortelę sėda ir važiuoja, nors motociklas – kaip žirgas, kurį turi pažinti ir mokėti laiku suvaldyti. Be to, jų kelyje nuolat tyko pavojai – jie yra mažiau pastebimi, motociklams pavojingos duobės, išpilti tepalai ar smėlis. Apie visa tai reikia pagalvoti ir saugotis, o reikalui esant mokėti išvengti nelaimės“, – pažymi A. Dautartas. –Atnaujinti žinias ir įgūdžius verta ir nenaujiems vairuotojams, nes Lietuvoje nevažinėjame kiaurus metus. O praktikuotis visada saugiausia uždarose trasose“.

Saugaus motociklizmo paskaitos vyks balandžio 11 ir 18 dienomis BMW atstovybės Vilniuje patalpose adresu Ozo g. 10A, Vilniuje. Vietų skaičius ribotas. 

REGISTRACIJOS ČIA