"Superbike" vaikų akademija - pirmoji plento žiedo mokykla vaikams

2017-10-11, Adomas

Motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ drauge su greičiausiuoju šalies motociklininku Šarūnu Pladu steigia pirmąją Lietuvoje plento žiedo motociklų mokyklą vaikams ir paaugliams – Superbike vaikų akademiją. Jos tikslas – mokyti mokyklinio amžiaus vaikus vairuoti motociklus plento žiedinėse trasose. Jei kada matėte „MotoGP“ lenktynes (o gal slapčia ir žavitės jomis), galite įsivaizduoti, kad dauguma šių profesionalų savo daugiametę karjerą ir pradėjo būtent nuo tokių mokyklų ir būrelių, kur vaikai laksto mažais motocikliukais. Jei jūs, tėvai, ir jūs, vaikai, mėgstate motociklus, mes būsime laimingi šia aistra ir patirtimi dalindamiesi su jumis!

  

Skaityti toliau

Liqui Moly MotoSprintas - mažųjų trasų gerbėjams!

2018-03-28, Adomas

Tai šešių renginių serija, skirta tiems motociklų vairuotojams, kurie mėgsta mažas trasas t.y. kartodromus. Šių renginių metu galėsite ne tik treniruotis, lavinti savo vairavimo įgūdžius, bet ir susirungti dėl geriausio rato įveikimo laiko su kitais motociklų vairuotojais. 

Daugiau informacijos apie renginius, kalendorių ir registracijas rasite čia.

Skaityti toliau

Trečiadienio vakarai Nemuno žiede

2018-03-27, Adomas

Trečiadienio vakarai Nemuno žiede - puiki galimybė motociklistams pasitreniruoti žiede ar tiesiog susitikti su bendraminčiais, pasišnekučiuoti, pažiūrėti kaip trasoje važiuoja kiti.

Skaityti toliau

Moto slalomas grįžta į Moto Fiestą!

2017-08-20, Adomas

Moto slalomo varžybos vyks Kačerginės Nemuno žiedo trasos teritorijoje rugsėjo 2 dieną. Atitvertoje aikštelėje iš kūgelių bus suformuota trasa, kurią dalyviams reikės įveikti. Slalomo trasa bus atvira dalyviams nuo 13 iki 17 val, tad visi turės pakankamai laiko pasitreniruoti ir apsiprasti. Dalyvavimas slalomo rungtyje nemokamas, todėl savo jėgas vingiuotoje trasoje galės išbandyti visi norintys. Dalyvauti galės visų klasių motociklų vairuotojai. Reikalavimai dalyviams minimalūs - techniškai tvarkingas motociklas ir normali motociklininko apranga (šalmas, pirštinės, švarkas, kelnės ir batai).
Geriausiai pasirodę dalyviai bus apdovanoti vertingais Liqui Moly prizais.
 

 

Skaityti toliau

PRISIJUNK - ieškome naujo komandos nario

2017-06-19, Jara

Prabėjo septintoji sporto klubo "Coffee Racers" vasara ir motosezonas. Jis buvo labai intensyvus ir įdomus: įvyko rekordinis skaičius renginių - motofiestų, kursų, track days'ų, vykusių ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje. Ieškome daugiau rankų ir galvų, taigi kviečiam - prie smagių įspūdžių ir kelionių prisijunk ir Tu!

 

Skaityti toliau

Motociklininkams - pirmas čempionatas kartodromuose

2017-06-08, Adomas

Birželio 18d. Lietuvoje startuoja kartodromų mėgėjams skirtas motociklų čempionatas "Autoplius.lt Moto Sprintas". Jį sudarys 5 etapai, kurie vyks skirtinguose Lietuvos kartodromuose. 

 

Skaityti toliau

Šarūno Plado taurės vieno etapo prizinis fondas – virš 1000 Eurų!

2017-05-17, Jara

Jau šį šeštadienį Kačerginės Nemuno žiede įvyks Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly  motociklų varžybos Šarūno Plado taurei laimėti. Šių varžybų dalyviai susikaus ne tik dėl legendinio Lietuvos lenktynininko įsteigto trofėjaus, bet ir dėl nemenko prizinio fondo.

Skaityti toliau

MOTO FIESTA - SUDRUMSKIME RAMYBĘ!

2017-04-26, Adomas

MOTO FIESTA powered by Liqui Moly - rugsėjo 2 dieną Kačerginės Nemuno žiede

MOTO FIESTA powered by Liqui Moly – visiems motociklų entuziastams skirta šventė, kuri su trenksmu palydės besibaigiantį motociklizmo sezoną.  Motociklų sporto mėgėjai turės puikią progą išbandyti savo jėgas skirtingose disciplinose, o žiūrovai galės visą dieną mėgautis sportininkų azartiškomis kovomis.

Skaityti toliau

Dėl Baltijos plento žiedo motociklų taurės grumsis net šešiose šalyse

2017-04-10, Jara

Sporto klubo „Coffee Racers“ organizuojamas Baltijos šalių čempionatas dar labiau plečia savo apimtis – šiemet jį sudarys nebe 8, o 12 etapų, kurie vyks septyniose skirtingose lenktynių trasose šešiose valstybėse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje. Čempionatas taip pat keičia vardą – šios tarptautinės varžybos tampa Baltijos valstybių taure „Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly“. 

Skaityti toliau

CR MOTO čempionatas plečiasi

2017-01-06, Adomas

Sporto klubo Coffee Racers organizuojamas ir motociklų sporto mėgėjams skirtas čempionatas plečiasi.  2017 metais čempionatą sudarys 13 etapų, kurie vyks Coffee Racers „Track Day“ renginių formate septyniose skirtingose trasose šešiose valstybėse. Keturi etapai vyks Lietuvoje, Kačerginės trasoje, po du etapus vyks Latvijos Bikernieki, Estijoje auto24ring ir Slovakijos Slovakia Ring trasose, po vieną etapą Lenkijos Tor Poznan ir Silesia Ring trasose, bei Vengrijos Pannonia Ring trasoje. Kalendorius su tiksliomis visų etapų datomis bus paskelbtas artimiausiu metu.

Skaityti toliau

Dalis CR Moto planų 2017-iems

2016-11-24, Jara

Plento žiedo motociklininkai jau gali rašyti laišką Kalėdų seneliui – kitąmet lietuviams bus atvertos dar dvi aukšto lygio žiedinių lenktynių trasos Europoje. Motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ jau sutarė su visiškai naujos žiedinės trasos Lenkijoje „Silesia Ring“ bei Vengrijos „Pannonia Ring“ savininkais dėl treniruočių šiuose žieduose.

Skaityti toliau

VOT 2016 šventinis apdovanojimų vakaras

2016-10-07, Jara

Šių metų lapkričio 4 dieną 19 val. bare "Scena" (Upės g. 6, Vilniuje, po Baltuoju tiltu) įvyks Vrooam Oil Trophy 2016 šventinis apdovanojimų vakaras. Bus apdovanoti viso čempionato laimėtojai bei kiti asmenys, dalyvavę mūsų renginiuose. Kaip žinia, Vrooam Oil Trophy 2016 varžėsi dėl galimybes 2017 metais mūsų klubo organizuojamuose renginiuose dalyvauti nemokamai.

Į renginį kviečiami visi Vrooam Oil Trophy 2016 ir mūsų organizuotų Track Attack dalyviai bei draugai, pažįstami ir kiti asmenys, prijaučiantys dviratėms transporto priemonėms. Kadangi sporto baras ne guminis, todėl apie savo dalyvavimą prašome pranešti veidaknygėje sukurtame renginyje pažymėdami, jog "Dalyvausite" :)

Aprangos kodas - laisvalaikio, priderintas prie mūsų ir Jūsų šventės!

Iki susitikimo VOT 2016 apdovanojimų vakare.....

PANDO moto loterija Moto Fiesta dalyviams ir žiūrovams

2016-08-31, Adomas

 

Puiki žinia Moto Fiesta dalyviams ir žiūrovams! Rugsėjo 3 dieną renginio metu vyks PANDO moto loterija, kurioje vienas dalyvis ir vienas žiūrovas turės galimybę laimėti 100 eurų PANDO moto dovanų čekį. Nugalėtojai bus nustatyti burtų kelių netrukus po varžybų t.y. apie 17 valandą. 

Skaityti toliau

CR Moto Track Day Kuršėnų autodrome

2016-08-09, Jara

Šiais metais motociklininkai atrado Kuršėnų autodromą, kuriame rugpjūčio 27 vyks CR Moto organizuojamas Track Day - motociklų treniruotė. Tai yra puiki beveik 2 kilometrų trasa, kurioje yra ir ilga tiesioji atkarpa, ir daug įvairių posūkių, bei dirbtinai suformuotas kalniukas, tad ši trasa patiks tikrai kiekvienam.

Skaityti toliau

VOT 2016 įskaita

2016-06-27, Adomas

Įsibegėjus 2016 metų sezonui įsisiūbuoja ir kovos Vrooam Oil Trophy čempionate, kuriame lietuviai tikrai nėra vieniši. Jiems konkurenciją sudaro Latviai ir ypač gausus būrys lenkų. 

Vrooam Oil Trophy čempionatą sudaro 10 etapų, kurie vyksta Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Slovakijos žiedinių lenktynių trasose. 

 

Skaityti toliau

Vairavimo techniką galima bus tobulinti CR Moto mokykloje

2016-04-19, Jara

Sporto klubas "Coffee Racers" nuo 2016 pradeda teikti motociklo vairavimo tobulinimo pamokas. Mokymai yra skirti tik tiems, kas jau turi teisę vairuoti bet kokią A kategorijos transporto priemonę. Praktinių motociklo vairavimo mokymų tikslas - pradedantiesiems ir pažengusiems motociklo vairuotojams suteikti teorines ir praktines motociklo valdymo žinias, kurių pagalba pastarieji galės tinkamai valdyti savo motociklą gatvėse. Šie mokymai nėra sportinio vairavimo mokymai ir skirti tiems, kas motociklą vairuoja gatvėse, nors pagrindai tiks ir tiems, kas nori patobulinti savo vairavimą žiede.

Skaityti toliau

„Kings of Stunt“ – nutrūktgalvių šou įkaitins sezono atidarymą!

2016-03-30, Jara

Vienu pagrindiniu balandžio 30 dieną vyksiančio Vrooam Track Attack akcentu taps "Kings of Stunt“ motociklų akrobatinio valdymo varžybos, kuriose dėl 1500 eurų piniginio prizinio fondo susikaus stipriausi Baltijos šalių sportininkai.

Skaityti toliau

Ateik, pirk, parduok, iškeisk AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUS

2016-03-30, Jara

Šių metų balandžio 30 dieną Kačerginės Nemuno žiedo trasos teritorijoje, renginio "Vrooam Track Attack” metu vyks AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUS, kurio pradžia 12 valandą. Čia motociklų entuziastai galės pirkti, parduoti ir mainyti savo motociklus, motociklų dalis ir aksesuarus. AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUI numatyta erdvi vieta, kurioje bus galima pasistatyti savo stalą, stendą, palapinę ar prekybinį vagonėlį, todėl į AUTOPLIUS.LT MOTOTURGŲ kviečiame atvykti ne tik prekybininkus, bet ir tuos, kurie tiesiog nori parduoti garaže užsigulejusias dalis (padangas, aptakus ir kt. dalis). Vietos užteks visiem.

Greta AUTOPLIUS.LT MOTO TURGAUS trasoje vyks smagios pramogos ir kiti motociklininkams skirti renginiai, todėl potencialių pirkėjų tikrai netruks. Dalyvavimas turguje - nemokamas, t.y. papildomai nekainuos, tereikės sumokėti 3 Eurų renginio “Vrooam Track Attack” mokestį ivažiuojant į trasos teritoriją.

Visus prekeivius ir pardavėjus, planuojančius atvykti į AUTOPLIUS.LT MOTO TURGŲ maloniai kviečiame apie savo ketinimus iš anksto pranešti organizatoriams elektroninu paštu info@coffeeracers.lt arba siunčiant SMS žinutę telefonu +370 620 73913 arba +370 600 48 888. Jūsų išankstinė registracija padės tinkamai paruošti prekybos vietą ir užtikrinti sklandų AUTOPLIUS.LT MOTO TURGAUS darbą.

Skaityti toliau

Čioperių dragas - pramoga ir varžybos baikeriams

2016-03-30, Jara

Antrus metus iš eilės Lietuvoje lenktyniauti dėl greičiausiojo vardo galės ne tik žiedinių motociklų vairuotojai, bet ir čioperistai. Balandžio 30 dieną Kačerginės Nemuno žiede vykstančios šventės metu čioperistai galės varžytis Chopper Drag rungtyje! Visi norintys čioperių vairuotojai, motociklo atrankos kriterijus - pakojai atkišti į priekį, dallyvaus rungtyje po du atkritimo principu. Tai yra lėtesnysis chopperis iškrenta iš tolimesnių varžybų, o greitesnysis patenka į kitą etapą.

Skaityti toliau

Nemokami saugaus motociklizmo kursai keliasi į Vilnių

2016-03-29, Jara

Prasidėjus pavasariui, balandžio 11 ir 18 dienomiss 19 val., visi savo žinias ir įgūdžius norintys pagilinti motociklininkai galės susirinkti nemokamuose saugaus motociklizmo kursuose ir tinkamai pasiruošti artėjančiam vairavimo sezonui. Šiais metais po kursų maratono Kaune jie ir vėl sugrįžta į Vilnių.

Sporto klubo motociklininkai ir lenktynininkai drauge su partneriais iš BMW atstovybės Lietuvoje du pirmadienių vakarus dėstys apie motociklo vairavimo įgūdžių tobulinimą, motociklo vairavimo mieste ir užmiesty ypatumus. Kiekvieną pirmadienį bus dėstoma vis nauja kursų tema, tad motociklininkams siūloma iš anksto užsirezervuoti laiką šiems vakarams.

Skaityti toliau