Track Day Almeria trasoje

2019-10-27, Adomas

Nori, kad sezonas nesibaigtų? Prisijunk prie mūsų Almerijos trasoje Ispanijoje sausio mėnesį ir mėgaukis greičiu šioje amžinai saulės nušviestoje trasoje net 4 dienas iš eilės!

Skaityti toliau

PRISIJUNK - ieškome naujo komandos nario

2019-06-06, Jara

Patinka motociklai? Nori įgyti patirties renginių organizavimo srityje?

Tuomet šis darbo pasiūlymas gali būti Tau! 

 

Skaityti toliau

"Superbike" vaikų akademija - pirmoji plento žiedo mokykla vaikams

2017-10-11, Adomas

Motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ drauge su greičiausiuoju šalies motociklininku Šarūnu Pladu steigia pirmąją Lietuvoje plento žiedo motociklų mokyklą vaikams ir paaugliams – Superbike vaikų akademiją. Jos tikslas – mokyti mokyklinio amžiaus vaikus vairuoti motociklus plento žiedinėse trasose. Jei kada matėte „MotoGP“ lenktynes (o gal slapčia ir žavitės jomis), galite įsivaizduoti, kad dauguma šių profesionalų savo daugiametę karjerą ir pradėjo būtent nuo tokių mokyklų ir būrelių, kur vaikai laksto mažais motocikliukais. Jei jūs, tėvai, ir jūs, vaikai, mėgstate motociklus, mes būsime laimingi šia aistra ir patirtimi dalindamiesi su jumis!

  

Skaityti toliau

CR MOTO čempionatas plečiasi

2017-01-06, Adomas

Sporto klubo Coffee Racers organizuojamas ir motociklų sporto mėgėjams skirtas čempionatas plečiasi.  2017 metais čempionatą sudarys 13 etapų, kurie vyks Coffee Racers „Track Day“ renginių formate septyniose skirtingose trasose šešiose valstybėse. Keturi etapai vyks Lietuvoje, Kačerginės trasoje, po du etapus vyks Latvijos Bikernieki, Estijoje auto24ring ir Slovakijos Slovakia Ring trasose, po vieną etapą Lenkijos Tor Poznan ir Silesia Ring trasose, bei Vengrijos Pannonia Ring trasoje. Kalendorius su tiksliomis visų etapų datomis bus paskelbtas artimiausiu metu.

Skaityti toliau

Dalis CR Moto planų 2017-iems

2016-11-24, Jara

Plento žiedo motociklininkai jau gali rašyti laišką Kalėdų seneliui – kitąmet lietuviams bus atvertos dar dvi aukšto lygio žiedinių lenktynių trasos Europoje. Motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ jau sutarė su visiškai naujos žiedinės trasos Lenkijoje „Silesia Ring“ bei Vengrijos „Pannonia Ring“ savininkais dėl treniruočių šiuose žieduose.

Skaityti toliau

VOT 2016 šventinis apdovanojimų vakaras

2016-10-07, Jara

Šių metų lapkričio 4 dieną 19 val. bare "Scena" (Upės g. 6, Vilniuje, po Baltuoju tiltu) įvyks Vrooam Oil Trophy 2016 šventinis apdovanojimų vakaras. Bus apdovanoti viso čempionato laimėtojai bei kiti asmenys, dalyvavę mūsų renginiuose. Kaip žinia, Vrooam Oil Trophy 2016 varžėsi dėl galimybes 2017 metais mūsų klubo organizuojamuose renginiuose dalyvauti nemokamai.

Į renginį kviečiami visi Vrooam Oil Trophy 2016 ir mūsų organizuotų Track Attack dalyviai bei draugai, pažįstami ir kiti asmenys, prijaučiantys dviratėms transporto priemonėms. Kadangi sporto baras ne guminis, todėl apie savo dalyvavimą prašome pranešti veidaknygėje sukurtame renginyje pažymėdami, jog "Dalyvausite" :)

Aprangos kodas - laisvalaikio, priderintas prie mūsų ir Jūsų šventės!

Iki susitikimo VOT 2016 apdovanojimų vakare.....

PANDO moto loterija Moto Fiesta dalyviams ir žiūrovams

2016-08-31, Adomas

 

Puiki žinia Moto Fiesta dalyviams ir žiūrovams! Rugsėjo 3 dieną renginio metu vyks PANDO moto loterija, kurioje vienas dalyvis ir vienas žiūrovas turės galimybę laimėti 100 eurų PANDO moto dovanų čekį. Nugalėtojai bus nustatyti burtų kelių netrukus po varžybų t.y. apie 17 valandą. 

Skaityti toliau

CR Moto Track Day Kuršėnų autodrome

2016-08-09, Jara

Šiais metais motociklininkai atrado Kuršėnų autodromą, kuriame rugpjūčio 27 vyks CR Moto organizuojamas Track Day - motociklų treniruotė. Tai yra puiki beveik 2 kilometrų trasa, kurioje yra ir ilga tiesioji atkarpa, ir daug įvairių posūkių, bei dirbtinai suformuotas kalniukas, tad ši trasa patiks tikrai kiekvienam.

Skaityti toliau

VOT 2016 įskaita

2016-06-27, Adomas

Įsibegėjus 2016 metų sezonui įsisiūbuoja ir kovos Vrooam Oil Trophy čempionate, kuriame lietuviai tikrai nėra vieniši. Jiems konkurenciją sudaro Latviai ir ypač gausus būrys lenkų. 

Vrooam Oil Trophy čempionatą sudaro 10 etapų, kurie vyksta Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Slovakijos žiedinių lenktynių trasose. 

 

Skaityti toliau

Vairavimo techniką galima bus tobulinti CR Moto mokykloje

2016-04-19, Jara

Sporto klubas "Coffee Racers" nuo 2016 pradeda teikti motociklo vairavimo tobulinimo pamokas. Mokymai yra skirti tik tiems, kas jau turi teisę vairuoti bet kokią A kategorijos transporto priemonę. Praktinių motociklo vairavimo mokymų tikslas - pradedantiesiems ir pažengusiems motociklo vairuotojams suteikti teorines ir praktines motociklo valdymo žinias, kurių pagalba pastarieji galės tinkamai valdyti savo motociklą gatvėse. Šie mokymai nėra sportinio vairavimo mokymai ir skirti tiems, kas motociklą vairuoja gatvėse, nors pagrindai tiks ir tiems, kas nori patobulinti savo vairavimą žiede.

Skaityti toliau

„Kings of Stunt“ – nutrūktgalvių šou įkaitins sezono atidarymą!

2016-03-30, Jara

Vienu pagrindiniu balandžio 30 dieną vyksiančio Vrooam Track Attack akcentu taps "Kings of Stunt“ motociklų akrobatinio valdymo varžybos, kuriose dėl 1500 eurų piniginio prizinio fondo susikaus stipriausi Baltijos šalių sportininkai.

Skaityti toliau

Ateik, pirk, parduok, iškeisk AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUS

2016-03-30, Jara

Šių metų balandžio 30 dieną Kačerginės Nemuno žiedo trasos teritorijoje, renginio "Vrooam Track Attack” metu vyks AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUS, kurio pradžia 12 valandą. Čia motociklų entuziastai galės pirkti, parduoti ir mainyti savo motociklus, motociklų dalis ir aksesuarus. AUTOPLIUS.LT MOTOTURGUI numatyta erdvi vieta, kurioje bus galima pasistatyti savo stalą, stendą, palapinę ar prekybinį vagonėlį, todėl į AUTOPLIUS.LT MOTOTURGŲ kviečiame atvykti ne tik prekybininkus, bet ir tuos, kurie tiesiog nori parduoti garaže užsigulejusias dalis (padangas, aptakus ir kt. dalis). Vietos užteks visiem.

Greta AUTOPLIUS.LT MOTO TURGAUS trasoje vyks smagios pramogos ir kiti motociklininkams skirti renginiai, todėl potencialių pirkėjų tikrai netruks. Dalyvavimas turguje - nemokamas, t.y. papildomai nekainuos, tereikės sumokėti 3 Eurų renginio “Vrooam Track Attack” mokestį ivažiuojant į trasos teritoriją.

Visus prekeivius ir pardavėjus, planuojančius atvykti į AUTOPLIUS.LT MOTO TURGŲ maloniai kviečiame apie savo ketinimus iš anksto pranešti organizatoriams elektroninu paštu info@coffeeracers.lt arba siunčiant SMS žinutę telefonu +370 620 73913 arba +370 600 48 888. Jūsų išankstinė registracija padės tinkamai paruošti prekybos vietą ir užtikrinti sklandų AUTOPLIUS.LT MOTO TURGAUS darbą.

Skaityti toliau

Čioperių dragas - pramoga ir varžybos baikeriams

2016-03-30, Jara

Antrus metus iš eilės Lietuvoje lenktyniauti dėl greičiausiojo vardo galės ne tik žiedinių motociklų vairuotojai, bet ir čioperistai. Balandžio 30 dieną Kačerginės Nemuno žiede vykstančios šventės metu čioperistai galės varžytis Chopper Drag rungtyje! Visi norintys čioperių vairuotojai, motociklo atrankos kriterijus - pakojai atkišti į priekį, dallyvaus rungtyje po du atkritimo principu. Tai yra lėtesnysis chopperis iškrenta iš tolimesnių varžybų, o greitesnysis patenka į kitą etapą.

Skaityti toliau

Nemokami saugaus motociklizmo kursai keliasi į Vilnių

2016-03-29, Jara

Prasidėjus pavasariui, balandžio 11 ir 18 dienomiss 19 val., visi savo žinias ir įgūdžius norintys pagilinti motociklininkai galės susirinkti nemokamuose saugaus motociklizmo kursuose ir tinkamai pasiruošti artėjančiam vairavimo sezonui. Šiais metais po kursų maratono Kaune jie ir vėl sugrįžta į Vilnių.

Sporto klubo motociklininkai ir lenktynininkai drauge su partneriais iš BMW atstovybės Lietuvoje du pirmadienių vakarus dėstys apie motociklo vairavimo įgūdžių tobulinimą, motociklo vairavimo mieste ir užmiesty ypatumus. Kiekvieną pirmadienį bus dėstoma vis nauja kursų tema, tad motociklininkams siūloma iš anksto užsirezervuoti laiką šiems vakarams.

Skaityti toliau

Vrooam Track Attack – sezoną atidarom balandžio 30 dieną!

2016-03-24, Adomas

Braukit dulkes nuo savo plieninių žirgų, aprangų ir šalmų. Šių metų balandžio 30 dieną sporto klubas “Coffee Racers” organizuoja tradicinę motociklų sezono atidarymo šventę Kačerginės Nemuno žiede „Vrooam Track Attack“.  Visų, neabejingų motociklizmui, čia lauks gausybė veiksmo ir pramogų - motociklų žiedinės lenktynės Vrooam Oil Trophy 2016,  moto akrobatikos varžybos „Kings of Stunt“ , Autoplius.lt mototurgus, Chopper Drag, žaidimai, prizai, žavios merginos, gražūs motociklai, gera kompanija  ir dar daugiau...

Skaityti toliau

Coffee Racers plečia savo veiklą ir organizuos renginį Slovakia RIng

2015-11-18, Jara

Prieš kiek daugiau nei mėnesį praūžė motociklininkų sezono uždarymo šventė. Dauguma jų dabar savo dvirates priemones uždarę garažuose ir laukia pavasario. Tačiau sporto klubo „Coffee Racers“ atstovai ne tik kad nesėdi sudėję rankas ir laukia pavasario, tačiau įnirtingai planuoja 2016 metų sezoną.

„Kaip ir kiekvienais metais siekiame mūsų dalyviams pateikti naujienų. Viena pagrindinių šiemet – kitų metų gegužės 30-31 dienomis mūsų renginys vyks Slovakia Ring trasoje. Plečiame savo renginių geografiją tam, kad galėtume savo dalyviams pasiūlyti galimybę tobulinti savo vairavimo įgūdžius profesionaliose trasose, kurios atitinka visus saugumo standartus. Pastebime, kad tai mūsų klientams yra ypatingai svarbu“, – teigia sporto klubo „Coffee Racers“ vadovas Adomas Dautartas.

Skaityti toliau

Sezono uždarymas su konsultacijomis apie pakabos nustatymus

2015-09-03, Jara

Ateinantį šešetaienį, t.y. rugsėjo 5 diena, įvyks Lietuvos plento žiedinių varžybų sezono uždarymas - Vrooam Oil Trophy 2015 finalinis važiavimas, Track day, Autogidas Moto Slalomas, renginio merginos, motoakrobatų (Stunt) pasirodymai, lėčiausio motociklo rungtis ir kitos pramogos. Tačiau bene svarbiausias ir įdomiausias dalykas dalyviams, vyksiantis šeštadienį, mokymai apie pakabų nustatymus.

Skaityti toliau

Moto diena sugįžta į Nemuno Žiedą

2015-08-17, Jara

Šį ketvitadienį (2015-08-20)

profesionalioje lenktynių trasoje „Nemuno žiede“ rengiama nemokama kasmetinė „Moto diena“, kai visi norintieji kviečiami pasitikrinti savo motociklo valdymo įgūdžius ir pasitreniruoti prižiūrint profesionalams. Labiausiai šiame renginyje tikimasi sulaukti pradedančiųjų vairuotojų, kuriems paprastai trūksta kokybiškos praktikos galimybių.

Renginį organizuojantys sporto klubas „Coffee Racers“ ir Lietuvos kelių policijos tarnyba, kaip ir kasmet, pasirūpins mokymosi aplinkos saugumu – trasą stebės teisėjai, budės greitosios pagalbos automobilis, sporto klubo atstovai patars pradedantiesiems.

Skaityti toliau

Naujas projektas - Autogidas.lt Moto Slalomas

2015-07-19, Jara

2015 metais sporto klubas „Coffee Racers“ pradeda naują renginių seriją – Autogidas.lt motociklų slalomo varžybas. Šiose varžybose svarbiausi yra vairuotojo įgūdžiai, o ne motociklo galia ar greitis, todėl čia sėkmingai pasirodyti gali visų tipų motociklai – sportiniai, street, enduro ar cruiser. Pirmosios slalomo važybos Autogidas.lt moto slalomas įvyks šių metų liepos 25 dieną Kačerginės Nemuno žiede renginio Autogidas.lt – Vrooam Oil Track Attack metu.

Skaityti toliau

Vrooam Oil Trophy 2015 naujienos

2015-04-04, Jara

Trečius metus iš eilės motociklų sporto klubas „Coffee Racers“ kartu su Olandijos tepalų gamintoja kompanija „Vrooam“ ir jų partneriais Lietuvoje „Bikeshop.lt“ organizuos varžybas mėgėjams „Vrooam Oil Trophy 2015“, kurių pirmasis etapas įvyks balandžio 25 dieną. Organizatoriai, kaip ir kasmet, pasiūlys naujovių dalyviams. Visų pirma, šiemet dalyviai turės pasitmepti, kadangi jų palaikyti žada ateiti daugiau žiūrovų. Pastarųjų laukia įvairios pramogos – ne tik gražūs motociklai, vaikinai ir merginos, bet ir čioperių „drag‘as“, mototurgus, muzika.

Skaityti toliau